در کنار بستر توسعه فراهم‌شده توسط لینکپ، سازمان‌ها، کسب‌و‌کارها و افراد می‌توانند نیازمندی‌های هوشمندسازی مجموعه خود را به صورت کامل، از میان راهکارهای متنوع و دارای گواهی (Certificate) ارایه‌شده در «لینکپ‌مارکت» تهیه کنند.

مهمترین مزایای لینکپ‌مارکت برای سازمان‌ها، صنایع، کسب‌و‌کارها و افراد عبارتند از:

  • سادگی دریافت یک راهکار کامل و تجمیع‌شده بر بستر فنی لینکپ، با هزینه‌ای مناسب؛
  • اطمینان از ارائه خدمات بر بستری امن، به‌روز و مبتنی بر پروتکل‌های باز و معتبر جهانی؛
  • عدم وابستگی به یک محصول یا شرکت خاص با امکان انتخاب از میان شبکه‌ی گسترده‌ همکاران لینکپ.

راهکارهای لینکپ مارکت ذیل سه بخش «ساختمان و سازمان هوشمند»، «شهر هوشمند» و «صنعت هوشمند (Industry 4.0)» ارایه شده‌اند. همچنین توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند در صورت تمایل بردهای توسعه و ماژول‌های مورد نیاز خود را برای ارایه محصول بر بستر لینکپ از بخش «ابزارهای توسعه» مارکت تهیه کنند.

از سوی دیگر جهت سهولت کاربران در بررسی و مقایسه، راهکارها تا حد امکان به صورت تجمیع‌شده ارایه شده‌اند. از این رو علاوه بر ارایه راهکارها ذیل دسته‌های کلی اشاره‌شده، سخت‌افزارها/نرم‌افزارهای مختلف برای راهکاری یکسان نیز به صورت یکپارچه در یک صفحه معرفی و بررسی شده است.

در ادامه برای مشاهده راهکارهای مختلف می‌توانید وارد بخش مورد نظر از مارکت شوید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر یک از راهکارها و سفارش خرید نیز می‌توانید با ثبت کد راهکار، از صفحه فروش و پشتیبانی لینکپ‌مارکت اقدام نمایید.